אודות החברה

דברי מנכ``ל

שמשון חן, מנכ”ל

החברה לבילוי ולבידור חולון בע"מ הינה זרוע ביצועית של עיריית חולון המתנהלת תוך עצמאות כלכלית מלאה ומשלמת את חובותיה מסך כל הכנסותיה.

החברה פועלת לרווחת התושבים ושמה לה ליעד להעלאת איכות החיים בעיר חולון.

החברה מפעילה בעיר מספר מרכזים וביניהם מתקני נופש, ספורט, תרבות, בילוי, פנאי, קידום בריאות, אירועים ופסטיבלים ברמה הגבוהה ביותר.

ממרכזי החברה נמנה אחד הפארקים היפים בארץ, פארק פרס ומתחם לה פארק אשר נותן מענה למגוון פעילויות לכל הגילאים.

בין השאר, החברה מפתחת ומקדמת פרויקטים שונים ומגוונים ברחבי העיר.

החברה פועלת להעצמת חווית לקוחותיה ולטיפוח נאמנותם תוך שימת דגש על בטיחות, אמינות, נגישות ואיכות השירות.

החברה דוגלת בחדשנות, ביוזמות עסקיות, ובבנייה והפעלה לקידום הבילוי הבידור הספורט והפנאי.

החברה משלבת בתוכה תהליכי בקרה ומעקב מובנים ומקפידה על תרומתה לקהילה ושמירה על סביבה ירוקה.

החברה מעצימה את האחריות החברתית כערך לחברה כולה ומעניקה תחושת שייכות, גאווה ומתן אפשרויות להתפתחות אישית לקיום ולצמיחה.

אני תקווה כי הנכם מנצלים ואף נהנים ממגוון השירותים שמציעה החברה לטובת התושבים. 

בברכה, 

שמשון חן, מנכ"ל

אודות החברה

נוסדה ב–1962 והינה מהמובילות בשירותי הפנאי, הספורט והתרבות העירונית. החברה מנהלת ומפעילה מגוון שירותי חינוך, תרבות, נופש, בילוי, פנאי וספורט לתושבי חולון והסביבה. החברה בבעלות מלאה של עיריית חולון, וכל רווחיה מופנים להשקעה מחדש לטובת התושבים. החברה מהווה נדבך עיקרי באסטרטגיית המיצוב של העיר השואפת לספק לתושביה שירותים קהילתיים מפותחים, מגוונים ושווים לכל נפש.

פעילות המרכזים נתונה לשינוי בהתאם להוראת השעה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

החברה מהווה זרוע ביצועית ליישום החלטות ומדיניות של עיריית חולון בנושאים

החברה לבידור ולבילוי

ספורט, נופש ובילוי

החברה לבידור ולבילוי

ניהול מרכזי מסחר, בתי קפה ומסעדות

הופעות ופסטיבלים

חזון החברה

החברה לבידור ולבילוי (חולון) בע"מ הינה זרוע ביצועית של עיריית חולון, אשר פועלת לרווחת כל תושבי העיר. מטרתה להיות חברה מובילה בכל תחומי פעילותה בהפעלת מתקני נופש, ספורט, תרבות, בילוי, פנאי, קידום בריאות, אירועים ופסטיבלים ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו כחברה פועלים להעצמת חווית לקוחותינו וטיפוח נאמנותם, תוך הדגשת הבטיחות, האמינות ואיכות השירות. שימוש בחדשנות, ביזמות עסקית, בבנייה והפעלה לקידום הבילוי, הבידור והפנאי, הקפדה על אמות מידה כלכליות בעלות מדדי הצלחה ויעדים ברורים. החברה משלבת תהליכי מעקב ובקרה מובנים במהלך העבודה בתחומי הפעילות השונים. החברה מקפידה על תרומה לקהילה ושמירה על סביבה ירוקה. הענקת תחושת שייכות, גאווה ומצוינות לעובדיה ומתן אפשרויות להתפתחות אישית, לקידום ולצמיחה.

החברה לבידור ולבילוי
החברה לבידור ולבילוי

מופעים, פסטיבלים, אירועי חינוך ותרבות

החברה לבידור ולבילוי

ניהול מרכזי ספורט, בילוי ונופש

החברה לבידור ולבילוי

בניה והפעלתם של מרכזים עסקיים

החברה לבידור ולבילוי

אחזקה ותפעול מרכזי מסחר, מסעדות ובתי קפה

החברה - זרוע ביצועית של עיריית חולון

באמצעות הידע הרב שקיים בחברה הן בתחום העסקי והן בתחום המוניציפאלי, החברה משמשת כמתווכת בין גופים עסקיים שונים לבין עיריית חולון בפרויקטים מסחריים, כגון פתיחת רשת בתי קפה בעיר. כך מאפשרת היכולת הבינתחומית של החברה לגשר בין התפיסות השונות של תחומים אלו ולהקים פרויקטים העומדים גם באמות המידה העסקיות וגם במוניציפאליות. ייצוא המודל ההצלחה של החברה לבידור ובילוי חולון הובילה להתעניינות מצד עיריות ומועצות מקומיות המבקשות להקים גופים דומים בתחומי השיפוט שלהן. מנהלי החברה מקיימים לעיתים מזומנות סיורים והרצאות לנציגים מערים שונות בארץ הבאים ללמוד מהצלחת המודל של חולון.

שיטות ניהול מתקדמות

החברה לבידור ולבילוי הינה זרוע ביצועית של עיריית חולון, אשר פועלת לרווחת כל תושבי העיר. מטרתה להיות חברה מובילה בכל תחומי פעילותה.
על מנת לשמור על תחרותיות ורווחיות, משתמשת החברה בשיטות ניהול מתקדמות, וביניהן MBO – ניהול על פי יעדים, ניהול ידע הממוקד בעידוד שיתוף בידע, מידע ובקרה על שקיפות פנים-ארגונית וחוץ-ארגונית. פעילויות הניהול של החברה ממוחשבות במלואן. שימוש בחדשנות, ביזמות עסקית, בבנייה והפעלה לקידום הבילוי, הבידור והפנאי לרווחת התושבים בעיר חולון.

פרויקטים